Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaSamochody osoboweOpel). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Opel Astra II*99 r*1,6 8V Benz+Gaz

Cena: 700 zł / samochód

Witam Państwa: Na Sprzedaż w Całości Lub Na Poszczególne Części Posiadam Opla Astrę II w Compakcie. Rok Produkcji 1999. Poj Sil: 1,6 8V Benzyna. Kod Lakieru: Z147. Astra Ma Uszkodzony Silnik. Reszta Podzespołów Jest w 100% Sprawna. Dla Tego To Też Mogę Ją Sprzedać w Całości Lub Jak Ktoś Coś Potrzebuje To Na Poszczególne Części. Mogę Dodać Osobą Zainteresowanym Iż Po Za Tą Usterką Astra Była Naprawdę Doinwestowana i w 100% Sprawna Technicznie. I Co Lepsze To Stan Blacharski Jest Bardzo Dobry. Astra Nigdzie Nie Posiada Rdzy Ani Dziur. Wnętrze Zadbane. Siedzenia Nie Poprzecierane. Podsufitka Ładna. Kierownica Nie Wytarta. Atrakcyjne Ceny Za Części. Tak Że Jeśli Coś Potrzeba To Dzwoń. W Razie w Jak By Ktoś Się Zdecydował Na Zakup w Całości To Istnieje Również Możliwość Transportu Do Klienta. Więcej Informacji Mogę Udzielić Telefonicznie. Pod Num Tel 518-179-143.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Wygasa za 4 godz
Rozpoczęcie: 19.05.2020, 08:01, zakończenie: 02.06.2020, 08:01

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


karoltipo

  518 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)