Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Kupię, Szukam, ZamienięSport, zdrowie i uroda). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kurs stylizacji rzęs 1d Lena

Kurs przedłużania rzęs -lena lashes 

Szkolenie z przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1, 3-4D - 2 dni po 7 h

Szkolenie z zakresu trwałego przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1: 1 i 2-3D, jest kursem 2 dniowym który przygotowuje do profesjonalnego wykonywania zabiegu od podstaw.

Szkolenia przeprowadzane są według najnowszych i najbardziej efektywnych metod nauczania z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu kosmetycznego używanego tylko w najlepszych salonach kosmetycznych.

Kurs przedłużania i zagęszczania rzęs świadczymy na terenie miast:
Sosnowiec,Dąbrowa Górnicza,Katowice woj śląskie
Wieluń woj,łódzkie

Zapraszamy do kontaktu 

Tel 736 871 008

www.beauty-perfect.eu 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Wygasa za 1 dzień
Rozpoczęcie: 01.08.2020, 08:29, zakończenie: 08.08.2020, 08:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


beautyperfect1

  736 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)

Informacje dodatkowe

  • Kurs przedłużania rzęs - 1-6d Szkolenie z przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1, 3-4D - 2 dni po 7 h Szkolenie z zakresu trwałego przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1: 1 i 2-3D, jest kursem 2 dniowym który przygotowuje do profesjonalnego wykonywania zabiegu od podstaw. Szkolenia przeprowadzane są według najnowszych i najbardziej efektywnych metod nauczania z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu kosmetycznego używanego tylko w najlepszych salonach kosmetycznych. Kurs przedłużania i zagęszczania rzęs świadczymy na terenie miast: Sosnowiec,Dąbrowa Górnicza,Katowice woj śląskie Wieluń woj,łódzkie