Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaAkcesoria rolnicze). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Folie kiszonkarskie z dodatkiem odstraszającym

Cena: 499 zł / sztukę

Folie pryzmowe (okryciowe), folie do owijania sianokiszonek, Rękawy foliowe Agrirepel z dodatkiem odstraszającym szkodniki. Kompleksowa izolacja, zabezpieczenie, a jednocześnie prosta obsługa.

Dodatek odstraszający Combirepel składa się z elementów naturalnego pochodzenia, takich jak olejki eteryczne. Dodatek nie jest pestycydem, nie szkodzi, ani nie zabija zwierząt. Jest w 100% bezpieczny w użytkowaniu dla ludzi, nie oddziałuje w żaden sposób na paszę, glebę i środowisko. Jest to nowość na Polskim rynku. Folia z powodzeniem sprzedawana jest od kilku lat na rynkach zachodnich m.in. w Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Francji, Belgii, Finlandii i wielu innych.

Jako jedyna firma na rynku otrzymaliśmy certyfikat ECHA (Europejska Agencja Chemikaliów)

W celu udowodnienia skuteczności, przeprowadzono serię badań terenowych z użyciem preparowanych i niepreparowanych materiałów do owijania beli. Próby terenowe przeprowadzono w 2015 i 2018 r. w różnych gospodarstwach rolnych w Belgii.

 

Badania terenowe wykazały, że we wszystkich przypadkach ataki ptaków i szczurów zostały znacznie zmniejszone, gdy użyto preparowanej folii (tylko 0-3% ataków). Folia do owijania beli preparowana Combirepel™ wykazuje znaczną redukcję ataków ptaków i lub gryzoni w porównaniu z niepreparowaną folią.

Ten efekt odstraszający jest równoznaczny z ekonomicznym zyskiem dla rolnika dzięki zwiększonej ilości wysokiej jakości paszy dla bydła.

Kupuj u oficjalnego dystrybutora, zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie użytkowania. Dostawa na terenie całego kraju. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i poznaj pełną ofertę.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Wygasa za 16 dni
Rozpoczęcie: 02.02.2021, 10:09, zakończenie: 06.05.2021, 08:22

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Hathoreko

  500 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)