Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Telefony i KomputeryKomputery stacjonarneZestawy komputerowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zestaw komputerowy

Cena: 350 zł / komplet

Sprzedam widoczny na zdjęciach używany zestaw komputerowy, tj 2 komputery stacjonarne, monitor, 2 klawiatury, mysz oraz kable zasilające od monitora i komputera. Od razu warto zaznczayć że nie jest to sprzęt nowy, tylko kilkunastoletni, poniżej znajduje się opis.

W jednej z klawiatur nie działa spacja, a w drugiej jest zapadniety jeden klawisz, poza tym obie sprawne, mysz również sprawna.

W monitorze nie działa/zacina się (lub raz na kilkanaście prób zadziała) przycisk od wyłączania/włączania ekranu (na chwilę obecną jest w pozycji włączonej więc nie stanowi to większego problemu)

Obydwa komputery mają po kilkanaście lat. ( Informacje o systemach na dwóch ostatnich zdjęciach).

Kopmputer ADAXniekiedy nie chciał się włączyć (tzn włącza się, ale na ekranie nic się nie wyświetla, tak jakby komputer był wyłączaony) , ale gdy już się właczy to podczs korzystania z internetu i nie tylko zdarzały się przycięciai wtedy nie chodzi płynnie.

Komputer LG równiez również miał podobny problem, czyli podczas korzystania z internetu rónież zdarzało się że się zacinał. Poza tym często po jakimś czasie od momentu włączenia podczas korzystania z internetu nagle się wyłączał, a po ponownym uruchomieniu też niedługo później ponownie się wyłączał.

Stan wizualny dobry. Podana cena za całość. Więcej informacji pod nr tel 720861147.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Ostatnie zmiany: 10.07.2021 12:04
Wygasa za 8 dni
Rozpoczęcie: 26.06.2021, 00:10, zakończenie: 30.09.2021, 11:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


pioter_99

  720 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)