Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

LOGOPEDA, NAUKA CZYTANIA

Logopeda ogólny, surdologopeda, oligofrenopedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej zaprasza na indywidualne i interesujące zajęcia terapeutyczne (również z dojazdem do domu).
Absolwentka Logopedii Ogólnej Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Studiów Podyplomowych specjalizacji Surdologopedycznej w Zakładzie Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej przy współpracy z Instytutem Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie. Uczestniczka licznych szkoleń, kursów i warsztatów dotyczących diagnozy i terapii logopedycznej.

W mojej ofercie terapeutycznej znajdują się:
– diagnoza i terapia logopedyczna
– stymulacja rozwoju mowy

opóźnień w rozwoju mowy o różnej etiologii
– terapia zaburzeń artykulacyjnych (m.in. seplenienie, reranie, kappacyzm)
– rehabilitacja słuchu i mowy dzieci i dorosłych z wadą słuchu
– treningi słuchowe dla dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego
– usprawnianie grafomotoryczne

nauka czytania i pisania

- rozwijanie umiejętności szkolnych w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Moje doświadczenie pozwala mi na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Czas trwania zajęć zależy od wieku i możliwości indywidualnych dziecka, to może być od 30 do 60 minut. Zapewniam pomoce logopedyczne oraz materiały do pracy. W swojej pracy staram się aby zajęcia były nie tylko ciekawe, ale i efektywne.

Zapraszam do współpracy i kontaktu wszystkich rodziców, których niepokoi rozwój mowy ich dziecka.

 

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Ostatnie zmiany: 13.07.2022 08:30
Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 26.06.2021, 07:44, zakończenie: 09.02.2023, 14:04

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


rotow09

  512 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)