Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródKultura, rozrywka i edukacjaCzasopisma i komiksy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Stare czasopisma"Kultura" i "Życie Literackie"

Cena: 1 100 zł / komplet

Sprzedam widoczne na zdjęciach  stare czasopisma/tygodniki, tj:

- "Kultura": gazeta/czasopismo, A2, łącznie 75 gazet z lat 1965-1985, część jest dosyć mocno pomieszana (niekompletne i pomieszane strony), ogólnie stan raczej słaby/średni, sporo jest egzemplarzy które mają naderwane w mniejszym lub większym stopniu strony, dużo jest gazet z zabrudzonymi/poplamionymi i pognieconymi stronami; cena za 1 gazetę od 1 do 5 zł w zależności od stanu, sprzedaję jako całość.

- "Życie literackie": gazeta-tygodnik, A3, łącznie jest 200 gazet z lat 1965-1987, stan dobry i średni, również zdarzają się naderwane strony, pozaginane rogi, poplamione kartki itp., cena za szt od 3 do 10zł w zależności od stanu, również sprzedaję jako całośc.

Preferowany odbiór osobisty, wtedy można obejrzeć dokładnie każdy egzemplarz, ale wysyłka również jest możliwa. Więcej informacji pod nr tel 720 861 147.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Wygasa za 8 dni
Rozpoczęcie: 14.08.2021, 00:49, zakończenie: 30.09.2021, 11:28

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


pioter_99

  720 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)