Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaLekcje i korepetycjeJęzyki obce). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Korepetycje j angielski - szkoła podstawowa

Zapraszam na korepetycje z języka angielskiego uczniów szkół podstawowych. W ramach zajęć przerabiany jest materiał ze szkoły, udzielana jest pomoc w odrabianiu prac domowych oraz stosowane sa dodatkowe ćwiczenia w celu uzyskania pozytywnej oceny z klasówek i testów. Po uzgodnieniu wprowadzany jest dodatkowy program wykraczający poza zajęcia w szkole. Korepetycje nastawione są na zdobycie umięjetności mówienia, czytania oraz tworzenia wypowiedzi pisemniej.

Korepetycje udzielane są od poniedziałku do soboty, w godzinach od 7:00 do 19:00.
Dzieci mogą odbyć korepetycje przed rozpoczęciem zajęć w szkole.
Ceny do uzgodnienia. Możliwe dwie osoby na 1 godzinę.
Standardowa cena 1h - 60 minut - 55 zł.

Posadam certyfikat Cambridge University - British Council - B2 - First Certificate in English.

Kontakt: Monika - 692 715 195

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Wygasa za 4 dni
Rozpoczęcie: 27.08.2021, 15:44, zakończenie: 26.09.2021, 15:44

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


monikazysk5

  692 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)