Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemZdrowie i medycyna). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Tlenoterapia hiperbaryczna i terapia wodorem

Oferta wygasła.Zapraszamy do nowo otwartego Centrum Terapii Tlenem i Wodorem ATMOSFERA, które zlokalizowanej jest przy ul. 18 Stycznia 70 w Wieluniu (róg z ul. Sadową). 

W naszym salonie, pod okiem ratownika medycznego od lat związanego z wieluńskim szpitalem, skorzystacie z sesji tlenoterapii w podwójnej komorze hiperbarycznej z medycznym koncentratorem tlenu, a także z inhalacji wodorem lub okładów pianą wodorową na fotelu masującym!

Tlenoterapia i terapia wodorem to naturalne sposoby wspomagania regeneracji organizmu w przypadku wielu schorzeń, a także po zabiegach medycznych, COVIDzie czy intensywnych treningach siłowych.

 

Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie www.atmosfera-wielun.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Rozpoczęcie: 13.09.2021, 08:15, zakończenie: 20.09.2021, 08:15

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


atmosfera-wielun

  503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)

Informacje dodatkowe

  • Akceptujemy płatność kartą i gotówką, rezerwacji można dokonać online, na stronie www.atmosfera-wielun.pl.