Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Handlowiec pompy ciepła

Oferta wygasła!

Firma PROJEKT INSTAL autoryzowany wieloletni partner marki DAIKIN poszukuje osoby na stanowisko handlowiec / doradca klienta / menager sprzedaży.

Opis stanowiska:

Pracownik będzie odpowiedzialny za rozwijanie i realizację strategii sprzedażowej pomp ciepła i klimatyzacji w salonie pomp ciepła DAIKIN w Wieluniu.

Będziesz zajmował się pozyskiwaniem klientów prywatnych i biznesowych oraz przygotowywaniem ofert handlowych i obsługą klienta aż do podpisania umowy.

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży przynajmniej 2 lata.

Umiejętności negocjacyjne oraz zdolność budowania relacji z klientami.

Wysokie umiejętności komunikacyjne i kultura osobista.

Umiejętność poszukiwania i pozyskiwania klienta oraz przekonania klienta do oferowanego produktu.

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu w montażu pomp ciepła.

Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia - system prowizyjny od ilości pozyskanych klientów.

Realną możliwość rozwoju zawodowego - oferujemy szkolenia produktowe, techniczne i handlowe.

Umowę o pracę lub umowę zlecenie/o dzieło dla samozatrudnionych - kwestia do ustalenia.

Zapraszamy do wysyłania CV na adres e-mail: kontakt@projektinstal.pl z dopiskiem ”Menager Sprzedaży”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 15.11.2021, 13:57, zakończenie: 05.04.2023, 10:30

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Sebastian

 721 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)