Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Piekarnia rzemieślnicza otwórz własny punkt.

Wynagrodzenie (netto): 5 000 zł / miesiąc

Piekarnia rzemieślnicza robiąca naturalne pieczywa na zakwasach podejmie współpracę z osobami chcącymi poprowadzić swój własny punkt sprzedaży z bardzo atrakcyjnym produktami jakim są codziennie wypiekane naturalne chleby bułki i słodkości wyrabianym rzemieślniczo z najwyższych jakościowo produktów, bez spulchniaczy ulepszaczy czy innych prochów.
Gwarantujemy wysoką jakość pieczywa które będzie dostarczane codziennie świeże i pachnące, towar sprzedaje się sam.
Nie pobieramy żadnych opłat licencyjny czy innych od obrotu itp, przejrzysta forma współpracy my dostarczamy w cenach producenta ty sprzedajesz i zarabiasz, wysokie marże.
Zapraszam do kontaktu.
Renesans Natural Food.
Tel :514330945.

Miejsce:Rynek 5 , Sieradz,

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wieluniak.pl!

Wygasa za 14 dni
Rozpoczęcie: 12.06.2022, 13:16, zakończenie: 12.07.2022, 13:16

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Bartos

  514 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (gmina Wieluń)