Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

Dom Seniora Załęcze Sp. z o. o. zatrudni terapeutę zajęciowego.
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

- prowadzenie zajęć terapeutycznych, dostosowanych do możliwości Podopiecznych;
- mobilizowanie i motywowanie Seniorów do aktywności podczas terapii zajęciowych;
- opieka nad Seniorami na terenie placówki i podczas spacerów
- prowadzenie dokumentacji realizowanych zajęć,
Niezbędne wymagania:
wykształcenie: studia wyższe na kierunku lub w specjalności terapia zajęciowa lub ukończenie szkoły policealnej publicznej lub niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej i uzyskanie tytułu zawodowego terapeuty zajęciowego lub dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie terapeuty zajęciowego.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 27.05.2024, 07:54, zakończenie: 26.06.2024, 07:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Kiedos_

 515 [pokaż]

Lokalizacja

  • Załęcze Małe (gmina Pątnów)

Informacje dodatkowe

  • CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: domseniorazalecze@gmail.com lub dostarczyć osobiście do siedziby Domu Seniora: Załęcze Małe 111 A, 98-335 Pątnów Szczegóły w siedzibie lub pod numerem telefonu 43 841 08 09.