Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Oddam koty bliźnięta słodkie grzeczne urocze

Witam. Od ponad 6 tygodni jesteśmy właścicielami kociąt których mama zginęła gdy miały 1,5 tygodnia. Zostały wykarmione przez nas początkowo strzykawką, teraz jedzą już same. Z tego tytułu są bardzo przywiązane do człowieka, uwielbiają przebywać w towarzystwie, wręcz proszą miauczac i stając na 2 łapkach by wziąć je na ręce. Nie miały mamy dlatego człowiek jest dla nich przyjacielem. Traktują go jako opiekuna. Chodzą za nami niczym pieski. Będą świetnymi towarzyszami zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Do wydania kocurek (pierwsze 3 zdj) i kotka (zdjęcia kolejne). Ostanie zdjęcie z karmienia gdy były małe. Najlepiej w parze ponieważ wtedy będą czuły się bezpiecznie i będzie im raźniej w nowym otoczeniu. Choc może być pojedynczo w razie czego.... Są przyuczane do kuwety. Nie są czarne, są ciemno szare, prążkowane. Mają białe krawaty pod szyją. Kocur ma teraz zielone oczy a kotka niebieskie i ma więcej białej sierści pod spodem.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Polecam komuś kto zadba o nie tak samo jak my, pogłaszcze, przytuli a one za to pięknie zamruczą a i z pewnością gdy dorosną złapią niejedną natrętną mysz. Gdybym nie odbierała to proszę o SMS. Oddzwonię 695-462-728 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 03.07.2024, 15:25, zakończenie: 02.08.2024, 15:25

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Bez rejestracji

 695 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wieluń (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Odbiór osobisty Dąbrowa Miętka (gm. Złoczew) lub ewentualny dowóz w obrębie kilku km po wcześniejszym uzgodnieniu. Telefon 695462728